23.10.2015 716

 

Начальникам управлінь

та відділів освіти,

начальникам відділів кадрів

Про проведення

Всеукраїнської науково-

практичної конференції

 

Відповідно до планів роботи Міністерства освіти і науки України та комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» 27 жовтня 2015 р. кафедра природничої освіти Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Інституту педагогіки академії педагогічних наук України, науково-методичного центру інтеграції змісту освіти АПН України, лабораторії інтеграції змісту освіти інституту педагогіки НАПН України, департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації проводить:

Всеукраїнську науково-практичну конференцію

Тема: «Проблеми організації дослідно-експериментальної діяльності в галузі навчання природничо-математичних дисциплін».

До участі у конференції запрошуються: науковці ВНЗ, інспектори-методисти, які керують викладання природничо-математичних дисциплін та трудового навчання, керівники ЗНЗ, керівники методичних об’єднань вчителів та творчо-працюючи вчителі природничо-математичних дисциплін, трудового навчання.

Мета конференції: презентація організації, впровадження дослідно-експериментальної діяльності в галузі навчання природничо-математичних дисциплін в навчальних закладах: досвід та перспективи розвитку творчої особистості.

Робота конференції буде здійснюватися за секціями:

1.      Розвиток потенціалу вчителя як дослідника й експериментатора в системі післядипломної освіти та науково-методичної роботи.

2.      Організація проектної та науково-дослідної діяльності, формування дослідницьких компетентностей учнів як складова процесу соціалізації особистості.

3.      Реалізація дослідно-експериментальної та інноваційної діяльності в закладах освіти: досвід та перспективи розвитку.

4.      Організація і супровід дослідно-експериментальної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах: шкільні наукові товариства, відділення МАН, STEM-освіта як форми підготовки учнів до науково-дослідної діяльності, ефективний засіб підвищення якості освіти.

 

Просимо організувати участь таких учасників: Додаток.

Місце проведення конференції – м. Дніпропетровськ. Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, вул. Свердлова, 70, їхати від залізничного вокзалу трамваєм №11 до зупинки «вул. Робоча».

Реєстрація учасників – 10.00 годин.

Початок пленарного засідання – 11.00 годин.

Робота секцій: - 14.00

Від’їзд  учасників -16.30 годин.

 

 

Ректор                                                                                  М.І. РОМАНЕНКО

 

Виконавець:  Зламанюк Л.М., Кірман В.К., Григорова М.О., Потапова Т.В., Ковальчук І.М., Скоробогатов А.В., Букарева Т.Б., Григоров Г.А.

Контактні телефони: тел. моб. 067-638-36-50; 0504812420, 0508837445, 0972773244, 0972382170, 0505318809, 

               

 

 

 

 

 


 

Додаток

Шеремет Микола Олександрович, в.о.начальника Дніпропетровської районної державної адміністрації

Ляшенко Андрій Хомич, директор комунального закладу «Дніпровська середня загальноосвітня багатопрофільна школа І-ІІІ ступенів Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області», науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України, Заслужений учитель України.

Журавель Тетяна Олексіївна, кандидат хімічних наук доцент Дніпропетровської державної медичної  академії, директор Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату "Дніпро", вчитель хімії

Балаклеєць Майя Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель хімії комунальної організації «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад –дошкільний навчальний заклад» №13 м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради

Стеблич Галина Федорівна, вчитель хімії Комунального закладу освіти «Гімназія № 3» Дніпропетровської міської ради

Чаговець Борис Миколайович, заступник директора з навчально-методичної роботи, кандидат педагогічних наук, Криворізький природничо-науковий ліцей

Задорожній Віталій, вчитель фізики та інформатики, вчитель вищої категорії, Криворізький природничо-науковий ліцей

Католіченко О. М. , вчитель хімії та біології вищої категорії Криворізького природничо-наукового ліцею.

Мурза Леся, вчитель математики і основ інформатики Криворізького природничо-наукового ліцею

Шеремет Тетяна Михайлівна, вчитель хімії, вчитель-методист комунального закладу «Олександрівська середня загальноосвітня школа Дніпропетровського району Дніпропетровської області», Заслужений вчитель України

Литвинова Олеся Миколаївна, учитель хімії, Криворізький природничо-науковий ліцей.

Лавріненко Тетяна, учитель математики Криворізький природничо-науковий ліцей

Свєтлова Тетяна Володимирівна, методист математики. Суми. Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Кондратюк Ольга Петрівна, вчитель вищої категорії ЗШ №1м.

Першотравенська

Ямнікова Ірина Валеріївна, спеціаліст I категорії м.Дніпродзержинськ Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №44 м.Дніпродзержинська», вчитель фізики

Заболоцька Віта, учитель математики, Криворізький природничо-науковий ліцей

Жидченко Лілія Василівна, вчитель біології Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6

Безпалько Олена Миколаївна, вчитель Комунального закладу «Спеціалізована природничо-математична школа 1-3 ступенів при Дніпропетровському Національному університеті імені Олеся Гончара», м.Нікополь

Роман Олена Василівна, вчитель хімії вищої категорії, учитель-методист Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату "Дніпро"

Букрєєва Ольга Олександрівна, вихователь ГПД Комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №44» м. Дніпродзержинська

Гринюк Оксана Сергіївна, науковий співробітник відділу інтеграції змісту загальної середньої освіти Інституту педагогіки НАПН України, м. Полтава

Коваленко Валерій Сергійович, кандидат хімічних наук доцент, доцент кафедри фізичного та неорганічної хімії Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

Коробов Віктор Іванович, кандидат хімічних наук, доцент, доцент кафедри фізичного та неорганічної хімії Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

Горошко Марина Рюриківна, вчитель початкової школи комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №44»

Ямнікова Ірина, вчитель фізики, спеціаліст I категорії Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №44 м.Дніпродзержинська»

Заболоцька Віта, учитель математики, Криворізький природничо-науковий ліцей

Жидченко Лілія Василівна, вчитель біології та хімії, Синельниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 м. Синельникове

Ярмоленко Тетяна Петрівна, вчитель вищої категорії ЗШ №5 м.Першотравенська

Мурза Леся, вчитель математики і основ інформатики Криворізького природничо-наукового ліцею

Горошко Марина Рюриківна,. вчитель початкової школи

комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №44»

Савенко Ірина Володимирівна, вчитель хімії, Комунальний заклад освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 142»еколого-економічного профілю, м.Дніпропетровськ

Пивоварова Любов Миколаївна, вчитель біології та хімії, Солонянський район КЗО «Письмечівська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області»

Ямнікова Ірина Валеріївна, спеціаліст I категорії, вчитель фізики, Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №44 м.Дніпродзержинська»

Головата Світлана Анатоліївна, директор, Комунальний заклад освіти – Курилівська середня загальноосвітня школа, Петриківський р-н смт. Курилівка

Ситник Тетяна Володимирівна, директор, Іванець Катерина Трохимівна, заступник директора, Комунальний навчальний заклад «Хіміко-екологічний ліцей» Дніпропетровської міської ради

директор

Петрушанський Аркадій Михайлович, директор школи, вчитель фізики, Федоренко Валентина Олексіївна, вчитель математики, Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №50» Дніпропетровської міської ради

Приймак Олена Миколаївна, вчитель географії, КЗО «Письмечівська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області»

Чувасова Наталія Олександрівна,  кандидат педагогічних наук  КПІ ДВНЗ КНУ, Світлана Головата,  директор  КЗО - Курилівська СЗШ

Харлаш Людмила Михайлівна, заст. декана факультету відкритої освіти, доцент кафедри управління інформаційно-освітніми проектами КВНЗ «ДОІППО» ,к.філос.н.

Роман Олена Василівна, вчитель-методист, вчитель хімії “Спеціаліст вищої категорії”

Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат "Дніпро»

Харитонова Таїсія, вчитель вищої категорії, старший вчитель, Криворізький природничо-науковий ліцей

Біловоденко Тетяна Володимирівна, старший вчитель, м.Нікополь Комунальний заклад «Нікопольська середня загальноосвітня школа І – ІІ ступенів № 14», вчитель географії.

Мельник Анжеліка Валеріївна, вчитель хімії ІІ категорії СЗШ №2 м. Першотравенска

Майданенко Світлана Вікторівна, доцент кафедри управління загальноосвітніми навчальними закладами. к.п.н

Мудрак Людмила Володимирівна, вчитель хімії Васильківської середньої загальноосвітньої школи №2 Васильківського району, Дніпропетровської області,старший вчитель

Амброзяк Ольга Миколаївна , комунальний заклад освіти середня загальноосвітня школа № 3 з профільними класами імені М.Островського м. Жовті Води Дніпропетровської області

Щербакова Надія Миколаївна, директор НВК, вчитель фізики, Григорівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» імені І.Г.Прибора село Григорівка, вул.Кірова, 5а., Васильківський район Дніпропетровська область

Нагорна Лариса Іванівна, керівник шкільного наукового товариства «Паллада», учитель математики КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 12 ім. Б. Берестовського (заочно)

Біловоденко Тетяна Володимирівна, «спеціаліст вищої категорії», «старший вчитель», вчитель географії комунального закладу «Нікопольська середня  загальноосвітня школа І – ІІ ст. № 14»

Брайловська Ірина Миколаївна, вчитель біології, Комунальний заклад освіти ліцей природничо-наукового навчання м. Жовтих Води

 

 

 

 

 

№за/п

Прізвищ, ім’я по батькові,

 

 

посада

№ секції

1.        

Каргіна Тетяна Петрівна

керівник методичного об’єднання вчителів біології Кіровського району, вчитель ЗНЗ№37

ІІ

2.        

Руденко Любов Олександрівна

Відділ освіти Павлоградської міської ради

ІІІ

3.        

Юдченко Людмила Олександрівна

керівник методичного об’єднання вчителів хімії Бабушкінського району, вчитель хімії ЗНЗ № 49.

І

4.        

Богіня Людмила Павлівна

керівник районного методичного об’єднання вчителів географії Амур-Нижньодніпровського району, вчитель СЗШ № 139.

ІІІ

5.        

Гордієнко Галина Петрівна

керівник районного методичного об’єднання вчителів фізики Кіровського району, вчитель фізики СЗШ № 22.

ІІІ

6.        

Громова Розана Яківна

керівник методичного об’єднання вчителів математики Бабушкінського району, вчитель СЗШ № 19.

ІІ

7.        

Черетун Світлана Євгенівна

керівник методичного об’єднання вчителів біології Красногвардейського району, вчитель ЗНЗ № 31.

ІІ

8.        

Гуревич БеллаОлександрівна

керівник районного методичного об’єднання вчителів хімії Жовтневого району, вчитель ЗНЗ № 71

 

І

9.        

Кравченко Валентина Олександрівна

 

керівник районного методичного об’єднання вчителів географії Бабушкінського району, вчитель

ЗНЗ № 40

ІV

10.     

Переверзєва ОленаВолодимирівна

 

керівник районного методичного об’єднання вчителів математики Амур-Нижньодніпровськогорайону,

СЗШ№ 134

ІІІ

11.     

Завадська РаїсаВікторівна

Представник методичної служби Бабушкінського району

ІV

12.     

Коваленко Валерій Сергійович

доцент кафедри фізичної та неорганічної хімії Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

 

 

13.     

Борщевич Лариса Вікторівна

доцент кафедри фізичної та неорганічної хімії Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

керівникрайонного методичного

ІV

14.     

Дон НаталіяВолодимирівна.

керівник методичного об’єднання вчителів хімії Ленінського району, вчитель ЗНЗ№74

І

15.     

Крамар Ольга Іллівна

керівникрайонного методичного об’єднання вчителів біології Самарського району, вчитель ЗНЗ№39

ІІ

16.     

МалишеваЛюбовДмитрівна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів біології Амурніжнедніпровського району, вчительЗНЗ№44

ІV

17.     

Токарева ІринаОлександрівна.

Керівник районного методичного об’єднання вчителів географії Індустріального району, вчитель ЗНЗ№47

ІІІ

18.     

РибалкінаОленаАнатоліївна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів географії Жовтневого району, вчитель ЗНЗ№73

ІІ

19.     

Зінова Валентина Василівна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів фізики Ленінського району, СЗШ№ 91

ІV

20.     

Сесь Ніна Вікторівна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів фізикиСамарського району,  СЗШ№ 129

ІV

21.     

Федулова ТетянаСтаніславівна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів фізики Жовтневого району, НВК№ 66

ІІІ

22.     

Семенова ЮліяЄвгеніївна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів фізики Бабушкінського району, СЗШ.№81

ІІ

23.     

Зінова Валентина Василівна

директор, вчитель фізики КЗ «Середня загальноосвітня школа № 91» ДМР

ІV

24.     

Сидоренко Юлія Василівна

заступник директора з навчально-виховної роботи , вчитель хімії районного КЗ «Новопавлівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Межівського району Дніпропетровської області.

ІV

25.     

Чаговець Борис Миколайович

заступник директора з науково-методичної роботи Криворізького природничо-наукового ліцею, м. Кривий Ріг

І

26.     

Шумська Наталія Іванівна

заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель хімії КЗ освіти «Середня загальноосвітня школа № 31» ДМР.

І

27.     

Стебліч Галина Федорівна

Керівник районного методичного об’єднання вчителівхіміїІндустріального районнну, вчитель ЗНЗ№3

І

28.     

Холод СвітланаМиколаївна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів хіміїСамарського району, вчитель ЗНЗ№87

ІІ

29.     

ПетрікВікторіяВіталіївна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів біології Ленінського району, вчитель ЗНЗ№91

ІV

30.     

Богданова ТетянаІванівна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів біології Індустріального району, вчитель ЗНЗ№ 135

ІІІ

31.     

Кучеренко Ольга Олександрівна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів географії Кіровського району, вчитель ЗНЗ№ 1

ІV

32.     

КозловськаОленаМиколаївна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів географії Красногвардійського  району, вчитель ЗНЗ№ 120

ІV

33.     

Жукова Ольга Олександрівна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів фізики Амур-Нижньодніпровського району, СЗШ № 115

І

34.     

АлександроваВікторіяАрнольдівна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів математики Жовтневого району, ССЗШ№23

ІІ

35.     

Мешкова Жанна Дмитрівна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів математики Самарського району, СЗШ№98

ІІІ

36.     

Риженко Ольга Григорівна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів математики Красногвардійського району, СЗШ № 101

ІV

37.     

Кондратюк

вчитель хімії м. Першотравенська

І

38.     

Ермоленко

вчитель хімії м. Першотравенська

І

39.     

Балаклеєц Майя Володимирівна

заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель хімії КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» №13 м.Дніпродзержинська»

І

40.     М.

Данюшина Людмила Миколаївна

заступник директора з навчально-виховної роботи комунальний заклад освіти «Спеціалізована середня   загальноосвітня школа №142 еколого-економічного профілю» ДМР

ІІ

41.     

Хавкіна Тетяна Анатоліївна

учитель хімії та біології, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, заступник директора з виховної роботи «Комунальний заклад освіти середня школа №144» ДМР

ІV

42.     

Бондаренко Тетяна Василівна

вчитель біології Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №102.

ІІІ

43.     

Яремчук Ольга Яківна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів хімії Красногвардійського району, вчитель ЗНЗ№31

І

44.     

КрайнякОленаВасилівна

керівник районного методичного об’єднання вчителів хімії Амурніжнедніпровського району, вчитель фінансово-економічного ліцею ДМР

І

45.     

ТкачьоваТетянаЛеонидівна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів біології Жовтневого р-ну, вчитель ЗНЗ№73

ІV

46.     

Веремчук Алла Дмитрівна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів біології Бабушкінського р-ну, вчитель ЗНЗ№52

ІІ

47.     

Клименко Ганна Василівна.

Керівник районного методичного об’єднання вчителів географії Ленінського р-ну, вчитель ЗНЗ№106

ІІІ

48.     

Кравчиненко ЛюдмилаМиколаївна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів географії Самарського р-ну, вчитель ЗНЗ№39

ІІ

49.     

Іванова Тамара Григорівна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів математики Індустріального району, НВК№ 138

ІV

50.     

Ревякіна Оксана Олександрівна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів фізикиКрасногвардійського району, СЗШ № 34

ІV

51.     

ГоріньТетянаАнатоліївна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів математики Ленінського району, СЗШ№91

ІІ

52.     

Коваль Тамара Анатоліївна

Керівник районного методичного об’єднання вчителів фізики Індустріального району, СЗШ№45

ІІІ

53.     

Шелег Галина Миколаївна

керівникрайонного методичного об’єднання вчителів математики Кіровського району, СЗШ№22

ІV

54.   

Ревякіна Оксана Олександрівна

Керівник методоб‘єднання Красногвардійського району м.Дніпропетровська

ІІ

55.   

 

 

 

56.   

Тивонюк Галина Михайлівна

Кер. МО М. Дніпропетровськ Ленінський р-н

ІV

57.   

Холод Світлана Миколаївна

КЗО СЗШ № 17 ДМР кер. Самарського РМО хіміків

І

 

 

Відповідальна

Завідувач кафедрою  природничої освіти____________Зламанюк Л.М.