Overview Overview Search Search Up Up
Download details
МАТЕРІАЛИ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ МАТЕРІАЛИ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ
(0 votes)

 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

 

НАКАЗ

 

09.12.2014

 

  м. Дніпропетровськ

780/0/212-14

 

Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2014/2015 навчальному році

 

           Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 10 вересня 2014 року
№ 544/0/212-14 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і обласних етапів турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році» та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді області

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2014/2015 навчального року (додаток 1).

         2. Затвердити склад оргкомітетів, журі та комісій для складання завдань на ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2014/2015 навчального року (додатки 2, 3, 4).

3. Керівникам управлінь, відділів, закладів освіти:

3.1. Забезпечити участь членів оргкомітетів і журі у проведенні олімпіад, врахувавши дводенний термін роботи журі та забезпечити компенсацію за роботу у вихідні дні згідно з чинним законодавством.

 

 

 

 

 

                                                        2

 

3.2. Провести оплату відряджень членів оргкомітетів і журі за рахунок установ, які відряджають.

4. Керівникам закладів освіти, на базі яких проводяться олімпіади, забезпечити відповідні умови для учасників олімпіад, у тому числі з техніки безпеки.

5. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на           начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Середню В.Г., контроль – залишаю за собою.

 

 

Директор  департаменту

 

освіти і науки облдержадміністрації                                            О.І. ДЕМЧИК

 

 

 

Додаток

до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації

від 09.12.2014р. №780/0/212-14 09р.

 

Склад оргкомітету

ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

 

1.

Зламанюк Людмила Михайлівна

 

завідувач кафедрою природничої освіти комунального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», голова оргкомітету

2.

Куриленко Ірина

Анатоліївна

завідувач методичного кабінету відділу освіти Жовтневої районної у м.Дніпропетровську ради (за згодою)

3.

Нецький Віктор Андрійович

 

директор комунального закладу освіти «Середній  загальноосвітній навчальний заклад № 31» Дніпропетровської міської ради (за згодою)

4.

Гуревич Белла Олександрівна

 

вчитель хімії комунального закладу освіти «Спеціалізована школа № 71 художньо-архітектурного напрямку Дніпропетровської міської ради» (за згодою)

5.

Балаклеєць Мая Володимирівна

 

учитель хімії, заступник директора з навчально-виховної роботи, комунальна організація «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» №13 м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради  (за згодою)

6.

Шевчук

Валентина Миколаївна

 

вчитель хімії комунального закладу освіти нвчально-виховного комплексу № 131 «Загальний навчальний заклад І ступеня-гімназія» Дніпропетровської міської ради (за згодою)

7.

Давиденко

Лариса Вікторівна

 

вчитель хімії середньої загальноосвітньої школи № 2 Магдалинівського району Дніпропетровської області (за згодою)

8.

Сидорова

Ольга Юріївна

вчитель хімії природничо-науковий ліцей Жовтоводської міської ради (за згодою)

9.

Марченко Людмила Юріївна

вчитель хімії середньої загальноосвітньої школи № 5 Павлоградської міської ради (за згодою

Склад журі

ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

 

1.

Варгалюк

Віктор Федорович

декан хімічного факультету Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, доктор хімічних наук, професор, голова журі (за згодою).

2.

Зламанюк

Людмила Михайлівна

 

завідувач кафедрою природничої освіти комунального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», кандидат педагогічних наук, доцент, заступник голови журі

3.

Коробов

Віктор Іванович

доцент кафедри фізичної та неорганічної хімії Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, доцент, (за згодою).

4.

Дмитрікова

Лариса Василівна

доцент кафедри органічної хімії Дніпропетровського національного університету імені  Олеся Гончара (за згодою).

5.

Коваленко

Валерій Сергійович

доцент кафедри фізичної та неоганічної хімії, Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, експерт-консультант (за згодою)

6.

Сидорова

Лариса Петрівна

доцент кафедри аналітичної хімії Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, заступник голови журі, експерт-консультант (за згодою).

7.

Ляшенко

Андрій Хомич,

директор комунального закладу «Дніпровська середня багатопрофільна школа І-ІІІ стунів», Верхньодніпровского району Дніпропетровської області, Заслужений учитель України

8.

Коряка

Леонід Григорович

директор, вчитель хімії комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа №6» Нікопольської міської ради.

9.

Ткачук

Людмила Володимирівна

директор комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 111 «Спеціалізована школа-дошкільний навчальний заклад» Дніпропетровської міської ради (за згодою)

10.

Шумська

Наталія Іванівна

заступник директора, вчитель хімії комунального закладу освіти «Середній  загальноосвітній навчальний заклад № 31» Дніпропетровської міської ради (за згодою) а.

11.

Цокур

Наталія Іванівна

старший викладач кафедри фізичної та неорганічної хімії Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара (за згодою).

12.

Хмельнікова

Людмила Іванівна

доцент кафедри загальної та клінічної фармації ДЗ «ДМА МОЗ України», експерт-консультант (за згодою).

13

Кітик

Анна Адамівна

кандидат хімічних наук., асистент кафедри фізичної хімії Українського державного хіміко-технологічного університету (за згодою).

14.

Крищик

Оксана Володимирівна

кандидат хімічних наук, доцент кафедри технології органічних речовин та фармацевтичних препаратів Українського державного хіміко-технологічного університету (за згодою).

15.

Воєвудський

Максим Вадимович

кандидат хімічних наук, доцент кафедри технології органічних речовин та фармацевтичних препаратів Українського державного хіміко-технологічного університету (за згодою).

16.

Гиренко Дмитро Вадимович

кандидат хімічних наук, старший науковий співробітник науково-дослідницького інституту Гальванохімії Українського державного хіміко-технологічного університету (за згодою).

17.

Борщевич

Лариса Вікторівна

доцент кафедри фізичної та неорганічної хімії Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, кандидат хімічних наук (за згодою).

18.

Тарабара

Ігор  Миколайович

доцент кафедри органічної хімії Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара (за згодою).

19.

Нестерова Олена Юріївна

доцент кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара,  доцент (за згодою).

20.

Стец

Надія Вікторівна

доцент кафедри фізичної та неорганічної хімії Дніпропетровського національного університету (за згодою).

21.

Никифорова

Ніна Анатоліївна

кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри теорії металургійних процесів і загальної хімії. Національної металургійної академії України.

22.

Платонова

Тетяна Спиридонівна

старший викладач підготовчого відділення Дніпропетровського державного аграрного університету (за згодою).

23.

Пугач

Людмила Іванівна

заступник директора, вчитель хімії комунального закладу освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 9 з поглибленим вивченням іноземної мови» Дніпропетровської міської ради (за згодою).

24.

Клочкова

Тетяна Сергіївна

вчитель хімії та біології Криворізька гімназія № 95 Дзержинський району.

25.

Казанцева

Інна Петрівна

учитель хімії Криворізький науково-технічний металургійний ліцей № 81 Долгінцевського району м.Кривого Рогу.

26.

Іващенко

Ірина Володимирівна

учитель хімії, заступник директора з навчально-виховної роботи «Колегіум №11 - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів» м.Новомосковська Дніпропетровської області

27.

Роман

Олена Василівна

 

 

вчитель хімії комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро» Дніпропетровської обласної ради

28.

Шевченко

Людмила Петрівна

 

вчитель хімії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 м. Синельникове Дніпропетровської області.

29.

Шеремет

Тетяна Михайлівна

 

 

учитель хімії комунального закладу Олександрівська середня загальноосвітня школа  Дніпропетровського району, Заслужений учитель України, секретар журі.

30.

Бещасна  Ірина  Володимирівна

 

вчитель хімії комунального закладу «Загальноосвітній ліцей» м. Орджонікідзе  Дніпропетровської  області».

 

 

  

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ»

49006, м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 70,  тел/факс (056) 732-48-48

 

 

19 .01. .2015 № 55

 

Начальникам управлінь

та відділів освіти

Про проведення теоретичного туру

ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

з хімії

 

            25 січня 2015 року кафедра природничої освіти ДОІППО згідно з наказом департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації №780/0/212-14 від 09.12.2014 року на базі СЗШ № 31 м.Дніпропетровська проводить теоретичний тур ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії (вул. Фабрічно-заводська, 22, їхати від з/вокзалу маршрутним такси № 150, до зупинки вул. Титова).

 

            Реєстрація учасників - 8.00 – 9.00.

Урочисте відкриття 53 обласної олімпіади – 10.00.

Від’їзд учасників олімпіади – 15.30.

Просимо:

·       замовити місця у гуртожитку з метою розміщення учасників олімпіади з 24.01 по 26.01.2015 р. за необхідністю за телефонами: 732-47-61(гуртожиток ДОІППО);  067-638-36-50.

·         організувати згідно з наказом департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації №780/0/212-14 від 09.12.2014 року участь:

Членів оргкомітету:

 

·          Куриленко Ірина  Анатоліївна

завідувач методичним кабінетом Жовтневої районної у м.Дніпропетровську ради , заступник голови оргкомітету

·         Нецький Віктор Андрійович

директор СЗШ № 31 м. Дніпропетровська

·         Гуревич Белла Олександрівна

вчитель хімії СЗШ № 71 м. Дніпропетровська

·         Давиденко Лариса Вікторівна

вчитель хімії Магдалинівської СЗШ № 2 Магдалинівського району

·         Балаклеєць Майя Володи-мирівна

учитель хімії, заступник директора з НВР СЗШ № 13 м.Дніпродзержинська

·         Шевчук Валентина Миколаївна

·         Сидорова

Ольга Юріївна

·         Марченко Людмила Юріївна

вчитель хімії СЗШ № 131 м. Дніпропетровська

 

 

вчитель хімії природничо-науковий ліцей Жовтоводської міської ради (за згодою)

вчитель хімії середньої загальноосвітньої школи № 5 Павлоградської міської ради (за згодою)

 

 

Членів журі (теоретичний тур):

·          

·           Шеремет Тетяна Михайлівна

учитель хімії Олександрівської СЗШ Дніпропетровського району, Заслужений учитель України, секретар журі

·          

·           Ляшенко

·           Андрій Хомич,

директор Дніпровської СЗБПШ Верхньодніпровського району, Заслужений учитель України

·          

·           Коряка Леонід Григорович

директор СЗШ № 6 м. Нікополя

·          

·           Ткачук Людмила Володимирівна

директор НВК № 111 м. Дніпропетровська

·          

·           Шумська Наталія Іванівна

заступник директора СЗШ № 31 м.Дніпропетровська

·          

·           Іващечко Ірина Володимирівна

заступник директора колегіуму № 11 м. Новомосковська

 

·          

·           Пугач Людмила Іванівна

заступник директора СЗШ № 9  м. Дніпропетровська

·          

·           Роман Олена Василівна

учитель хімії Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату “Дніпро”

·          

·           Клочкова

·           Тетяна Сергіївна

учитель хімії та біології Криворізька гімназія № 95 Дзержинський району

·          

·           Казанцева

·           Інна Петрівна

·           Шевченко Людмила

Петрівна

учитель хімії Криворізький науково-технічний металургійний ліцей № 81 Долгінцевського району .Кривого Рогу

вчитель хімії СЗШ № 5 м. Синельникове

 

 

 

Ректор інституту                                                                             М.І.РОМАНЕНКО

 

Зламанюк Л.М., зав. кафедрою природничої  освіти ДОІППО

т. роб.732-47-56, т. моб. 067-638-36-50.

 

 КІЛЬКІСНИЙ СКЛАД КОМАНД ДЛЯ УЧАСТІ

 

в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013/2014 навчальному році

№ з/п

Назва міст і районів

Хімія

2014

Кіл-ть учасників на 2015

Кіл-ть учасників

Дипломи

Рейтинг у балах

Місце

І

ІІ

ІІІ

1.      

м. Дніпропетровськ

11

2

1

6

47,51

4

8

2.      

м. Дніпродзержинськ

9

3

2

2

51,32

3

9

3.      

м. Кривий Ріг

6

1

5

-

61,97

1

11

4.      

м. Вільногірськ

4

-

-

-

13,28

22

3

5.      

м. Жовті Води

7

-

2

3

35,81

8

7

6.      

м. Марганець

6

-

-

2

22,7

14

6

7.      

м. Нікополь

9

3

4

2

56,73

2

9

8.      

м. Новомосковськ

7

-

-

2

25,6

10

7

9.      

м. Орджонікідзе

4

-

-

1

19,5

15

6

10.   

м. Павлоград

6

-

-

5

37,87

7

7

11.   

м. Першотравенськ

4

-

1

-

24,53

11

6

12.   

м. Синельникове

6

-

-

1

12,1

23

3

13.   

м. Тернівка

4

-

-

1

21,78

14

6

14.   

Апостолівський р-н

2

-

-

1

18,25

18

4

15.   

Верхньодніпровський р-н

7

-

2

4

41,77

6

8

16.   

Васильківський р-н

2

-

-

-

5,6

34

1

17.   

Дніпропетровський р-н

8

1

3

2

45,23

5

8

18.   

Криворізький р-н

2

-

-

-

9,6

27

2

19.   

Криничанський р-н

5

-

-

-

10,42

26

3

20.   

Магдалинівський р-н

3

-

-

1

21,83

13

6

21.   

Межівський р-н

3

-

-

1

18,97

16

4

22.   

Нікопольський р-н

1

-

-

-

10,6

25

3

23.   

Новомосковський р-н

5

-

-

-

18,9

17

4

24.   

Павлоградський р-н

2

-

-

-

14

20

4

25.   

Петриківський р-н

3

-

-

-

8,5

21

2

26.   

Петропавлівський р-н

2

-

-

1

22,25

12

6

27.   

Покровський р-н

1

-

-

-

9

30

2

28.   

П’ятихатський р-н

2

-

-

-

3,15

37

1

29.   

Синельниківський р-н

3

-

-

-

013,75

21

3

30.   

Солонянський р-н

4

-

-

1

17,28

19

4

31.   

Софіївський р-н

2

-

-

-

9,55

28

2

32.   

Томаківський р-н

1

-

-0

0-

11

24

3

33.   

Царичанський р-н

2

-

-

-

7,6

33

2

34.   

Широківський р-н

1

-

-

-

1,5

38

1

35.   

Юр’ївський р-н

2

-

-

-

3,25

36

1

36.   

ДОЛІФМП

6

1

-

1

31,53

9

7

37.   

ДОМЛІ

12

2

8

2

56,51

2

9

38.   

КОЛІ

4

-

-

-

9,45

29

2

39.   

ПТНЗ

2

-

-

-

3,5

35

1

Всього

170

13

29

38

 

 

181

 

 

 

Data

Version
Size162.39 KB
Downloads86
Language
License
Author
Website
Price
Created2015-01-26
Created bySuper User
Changed2015-01-26
Changed bySuper User

Download